hobisitesi_banner

El Nakışı Yarışması ba

Published on Haziran 13th, 2013 | by Hobi Mevsimi

Buket El Nakışı Yarışması 2013 Ödül Töreni

Ödül töreni sonrasında toplu fotoğraf çekimi gerçekleşti.

Kursiyer Neriman Mülayim ve Usta Öğretici Özlem Uçak Mansiyon Ödülü'nü Pendik İlçe Emniyet Müdürü Faruk Sayın'ın elinden aldı.
Kursiyer Ainur Karaja ve Usta Öğretici Serap Fodul Birincilik Ödülü'nü Ayşe Aycan'ın elinden aldı.
Kursiyer Fatma Kelmerbaş (adına-İlknur Uzun) ve Usta Öğretici İlknur Uzun Mansiyon Ödülü'nü Pendik İlçe Milli Eğitim Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu Şube Müdürü Yıldırım Demirci'nin elinden aldı.
Kursiyer Aktan Saruç ve Usta Öğretici Hatice Çamtepe adına Jüri Özel Ödülü'nü İzmir Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Erhan Olgun, Pendik H.E.M. Müdürü Mehmet Malıçok'un elinden aldı.
Kursiyer Sevim Elçik ve Usta Öğretici Gülperi Tatlıpınar Jüri Özel Ödülü'nü Kaplan Tekstil Muhasebe ve Finans Müdürü Selehattin Bolatlı'nın elinden aldı.
Kursiyer Ayşe N. Eryılmaz ve Usta Öğretici Leyla Karasu Memiş Mansiyon Ödülü'nü Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Hülya Demir'in elinden aldı.
Kursiyer Hava Keskin ve Usta Öğretici Melek Eskitürk Mansiyon Ödülü'nü Kartal Halk Eğitim Merkezi Müdürü Resul Özdemir'in elinden aldı.
Kursiyer Gülseren Toptepe ve Usta Öğretici Kezban Keskin Mansiyon Ödülü'nü Kaplan Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kablandar'ın elinden aldı.
Kaplan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Adnan Kablander'e plaketini Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sosyal Eğitimler ve Faaliyetler Grup Başkanı Ayşa Aycan verdi.
Kursiyer Leyla Torun ve Usta Öğretici Yasemin Karaman İkincilik Ödülü'nü Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atilla İpek'in elinden aldı.
Kursiyer Sevim Elçik ve Usta Öğretici Gülperi Tatlıpınar Jüri Özel Ödülü'nü Kaplan Tekstil Muhasebe ve Finans Müdürü Selehattin Bolatlı'nın elinden aldı.

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑